Letní kemp brankářské školy Jendy Levého 2022

V pondělí 11.7. byl zahájen 2. ročník letního kempu brankářské školy Jendy Levého pod vedením již zmiňovaného Jendy Levého, Jířího Krbečka, Jakuba Čapského, Jakuba Gruncla a Jakuba Fořta. Stejně jako minulý rok, tak i tento bylo pro děti na úvod připraveno oblečení pro celý následující týden (brankářské rukavice (UPGloves díky panu Hlaváčovi), štulpny, kraťasy, kšiltovka, jedno tréninkové a jedno vycházkové tričko). Po rozdání věcí jsme si dali snídani a následovalo seznámení s programem a základními pravidly, protože cílem kempu není jen rozvíjet po sportovní stránce, ale i po té výchovné, což jsou principy, na kterých si zakládáme.

Po dopoledním formálním představení jsme před sebou měli 1. trénink. Během celého týdne jsme absolvovali celkem 10 tréninkových jednotek (2 denně rozdělené do dopoledního a odpoledního bloku), včetně úterního beach volejbalového tréninku, čtvrtečního kompenzačního tréninku pod vedením Mgr. Petry Špottové Ph. D., pátečního dopoledního tréninku formou soutěží a závěrečného fotbalového turnaje mezi všemi účastníky kempu. Brankářské tréninky jsme vedly formou „kruháče“, kdy se každá skupina střídala po 15 minutách u jednotlivých trenérů.

Mezi tréninkovými bloky jsme se vždy naobědvali, díky spolupráci s hotelem Primavera a panem Chalušem. Po obědě jsme měli pro děti připravený program, kdy mohly aktivně odpočívat, díky velké variaci sportovních či stolních aktivit (stolní tenis, tenis, badminton, karty, různé deskové hry a mnoho dalšího) a zlatého hřebu, pro děti atraktivního turnaje ve fotbalové hře FIFA 2022 na Playstationu 5, který vyhrál Filip Špaček (skupina PROFI) a Jakub Vostatek (skupina začátečníků)

Kempu se zúčastnilo celkem 38 brankářů (2 brankářky), kteří byli rozděleni do 5 skupin podle věkové kategorie. Z každé skupiny se vybral brankář, který se během celého kempu jevil nejlépe.

Nejlepší brankáři:

Skupina A trenéra Gruncla (2004 – 2006) : Lukáš Vicenda

Skupina B trenéra Levého (2008 – 2010) : Matyáš Bláha

Skupina C trenéra Krbečka (2010 – 2011) : Daniel Moulis

Skupina D trenéra Čapského (2011 – 2013) : Emma Švecová

Skupina E trenéra Fořta (2013 – 2014) : Adam Petrovič

Během celého týdne nám přálo krásné počasí. Všichni jsme si to moc užili a už se tešíme až rozjedeme 6. září nový ročník brankářské školy. Mimo jiné pro vás chystáme novinku – 2. trénink v týdnu a to v pátek na hřišti SK Smíchov Plzeň! Podrobné informace uvolníme během zbytku prázdnin.

Za celý trenérský tým brankářské školy Jendy Levého vám přejeme hezký zbytek léta.

                                                                                                                                  Jakub Čapský